[ V a m p i r e ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 'till we ain't strangers anymore. ^^

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Susan Deschain.
she`s the one that i adore < 33
Susan Deschain.


Брой мнения : 81
Points : 113
Join date : 01.08.2010
Местожителство : the barony of mejis.

'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: 'till we ain't strangers anymore. ^^   'till we ain't strangers anymore. ^^ EmptyПон Авг 02, 2010 6:38 am

уел, след като ще прекарваме някакво време един с друг, редно е да се запознаем. Давайте, аз ще се присъединя по късно. ^^
Върнете се в началото Go down
Симон Сан Клер
редактор (:
Симон Сан Клер


Брой мнения : 70
Points : 92
Join date : 02.08.2010
Age : 28
Местожителство : Dancing in the faity sand, looking for an answer to my questions...

'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'till we ain't strangers anymore. ^^   'till we ain't strangers anymore. ^^ EmptyПон Авг 02, 2010 6:42 am

Аз ще съм първа, ъф корс. Теди съм аз, Каси ме знае от други форуми... НА 14 години съм, всъщност на 18. септември правя 15 (^__^). От София съм, имам си кученце - черен лабрадор, Алекс се казва, и е на 2 месеца и няколко дена... Снимки мога да ви дам, ама сега нещо не ми се търсят... Не че има какво да ги търся, но все едно.
И... това е накратко. (:
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Вероника Ротън
im on a highway to hell and im going doooown.
Вероника Ротън


Брой мнения : 256
Points : 425
Join date : 31.05.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'till we ain't strangers anymore. ^^   'till we ain't strangers anymore. ^^ EmptyПон Авг 02, 2010 6:56 am

Аз съм Каси / Майкс, кой както си ме хареса... На 14 съм, от Пловдив. Пиша много, чета много. Не съм най-прекрасният или най-оригиналният човек на света... Говоря много, мисля още повече. (: im kinda strange.

Скайпът ми е gumbubble_huh :skype_tongueout: Ако на някой му се пише (:
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com
Susan Deschain.
she`s the one that i adore < 33
Susan Deschain.


Брой мнения : 81
Points : 113
Join date : 01.08.2010
Местожителство : the barony of mejis.

'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'till we ain't strangers anymore. ^^   'till we ain't strangers anymore. ^^ EmptyПон Авг 02, 2010 9:42 am

та, значи, аз съм Феро или за хората извън компютърния свят - Янч или Яна. На 16 съм от София, подвизавам се под маскировката на типичните за барбитата руси коси и сини очи, но по думите на повечето ми познати съм по скоро барби рокерка, отколкото барби от малибу. а всъщност дори не съм барби.
обичам да пиша, пиша, пиша. не обичам главни букви и многоточието ми винаги се състои от две точки. мразя лятото и обожавам снега, като цяло съм your average teenage girl. ;d
слушам предимно рок. чета предимно фантастика. гледам предимно сериали. обожавам приятелите си, градинките, паркчетата и комбинацията бира + сладолед.
пловдив ме преследва.
и никога, ама никога не искам да пораствам.


Нда. Пловдив те преследва :skype_lipsseled:
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'till we ain't strangers anymore. ^^   'till we ain't strangers anymore. ^^ EmptyПон Авг 09, 2010 11:47 am

Аз съм Ванеса. На 13 години. Малко отмъстителна (или много, зависи за кого става въпрос), много много добра приятелка, инат до болка, горделива и в някои моменти самовлюбена. Живея в Русе. Нещо, като хоби ми е да правя снимки само, че аз самата не излизам добре на на тях :veryverysad: Обичам да ходя по магазините. Сега съм маниачка на тема кецове и чанти. Laughing Мразя сланина, шкембе чорба и агнешко (макар, че съм сигурна, че има и още неща), а и да не забравя лицемерите. Мога да стана доста лигава и в същото време мога да съм сериозна. Слабост са ми кученца чао-чао, молове, плажове и най-вече приятели.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'till we ain't strangers anymore. ^^   'till we ain't strangers anymore. ^^ EmptyВто Авг 10, 2010 6:35 am

Мда. Както винаги съм дъ литъл и последна естествено. xD Та по темата. Казвам се Ралица, ама много мразя да ми казват цялото име. Не че не го харесвам, ама имам чувството, че някой ми се кара. Така че- Рали Рал Ралс и т.н. Обичам РПГ форумите и от към две години се мотая из тях. Голям книжен плъх съм- това ми е хобито. Досега сигурно съм изчела към 600-700 книги, а се научих да чета на 6. (: Имам котка, мъжка е и се казва Жан. Много е сладичък според мен- пухкавичък е, с козинка черна на нюанси, на вратлето му има беличко и сивичко, а коремчето му е бяло. Абе изобщо шарения отвсякъде. xD Живея във Варна уча в ОУ "Петко Рачов Славейков", срещано по- често като Трето- Природо- Математическата Гимназия /Тъй де- 3 ПМГ Варна/.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'till we ain't strangers anymore. ^^   'till we ain't strangers anymore. ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
'till we ain't strangers anymore. ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[ V a m p i r e ] :: Светът на хората (: :: Непознати...-
Идете на: