[ V a m p i r e ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Nasekomix /Насекомикс/

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Симон Сан Клер
редактор (:
Симон Сан Клер


Брой мнения : 70
Points : 92
Join date : 02.08.2010
Age : 28
Местожителство : Dancing in the faity sand, looking for an answer to my questions...

Nasekomix /Насекомикс/ Empty
ПисанеЗаглавие: Nasekomix /Насекомикс/   Nasekomix /Насекомикс/ EmptyВто Авг 03, 2010 7:41 am

Насекомикс съществуват от 2001 година, като съдбата им на група започва с концерти в Италия, Германия, Франция, Испания, Полша. В България свирят в клубове, на фестивали, понякога в театри. Музиката им представлява агресивно-сантиментална еклектика от електроника и живи инструменти, доминирани от гласа на певицата Андрония Попова-Рони.
Наскоро Насекомикс издадоха първия си студиен албум, Adam’s Bushes Eva’s Deep, който бе приет изключително добре от публиката и доведе до серия успешни концерти.
Две от песните в албума, “Инжектирай ме с любов” и “Lady Song” – са част от саундтрака на филма на Камен Калев “Източни пиеси”. Филмът запозна музикантите с продуцента Ангел Христанов. Тази среща се оказа своеобразен катализатор за групата да издаде албума самостоятелно. “Аdam’s Bushes Eva’s Deep” е ко-продуциран от Ангел Христанов (АртЕтернал) и известния лондонски брейкбийт продуцент Ils (Ilian Walker).
Магичният глас на Рони може да се чуе и в музиката към „Прогноза” на Зорница-София, както и в „Светът е голям и спасение дебне отвсякъде” на Стефан Командарев. Зад гърба си Насекомикс вече имат един мултимедиен албум – “Insectomix” (“абсолютно пиратска продукция”), както и сингъла “градАД” – предхождащ “Adam’s Bushes Eva’s Deep”.


Членовете на групата:

Андрония Попова-Рони - вокали, акордеон
Михаил Йосифов - китара
Тодор Карастоянов - барабани
Георги Дончев - контрабас
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Вероника Ротън
im on a highway to hell and im going doooown.
Вероника Ротън


Брой мнения : 256
Points : 425
Join date : 31.05.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Nasekomix /Насекомикс/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nasekomix /Насекомикс/   Nasekomix /Насекомикс/ EmptyВто Авг 03, 2010 9:34 am

Признавам си, че не съм ги слушала много. Мисля, че имаше една песен от саудртака на "Източни пиеси" - "Инжектирай ме с любов" и тя беше < 33, но друго... :skype_thinking:
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com
Симон Сан Клер
редактор (:
Симон Сан Клер


Брой мнения : 70
Points : 92
Join date : 02.08.2010
Age : 28
Местожителство : Dancing in the faity sand, looking for an answer to my questions...

Nasekomix /Насекомикс/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nasekomix /Насекомикс/   Nasekomix /Насекомикс/ EmptyСря Авг 04, 2010 4:03 am

Дам, тя е. То и аз не съм ги слушала кой знае колко, но им се възхищавам. xD Наскоро свириха в София, ама понеже беше в парка в едно нещо като... клуб на открито (!!), пълно с хора, пиещи бира, майка ми не ме пусна. :/
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Susan Deschain.
she`s the one that i adore < 33
Susan Deschain.


Брой мнения : 81
Points : 113
Join date : 01.08.2010
Местожителство : the barony of mejis.

Nasekomix /Насекомикс/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nasekomix /Насекомикс/   Nasekomix /Насекомикс/ EmptyСря Авг 04, 2010 4:08 am

ослепях от много думи,
оглушах от тъмнина
мойто тяло ми е тясно..
ще се сгъна в точица
<3

не знаех, че са свирили в софия, може би щях да отида..
иначе не ми харесват чак толкова много, музиката им е хубава, но текстовете ме побъркват, не мога да ги слушам повече от веднъж.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

Nasekomix /Насекомикс/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nasekomix /Насекомикс/   Nasekomix /Насекомикс/ EmptyПет Авг 13, 2010 5:13 am

Признавам си- никога досега не ги бях чувала. Nasekomix /Насекомикс/ Icon_lol От описанието ми звучат като нелоша група, но аз се побърквам, когато слушам нещо, което на БГ. И от английския разбирам де, ама там трябва да се напъвам и като не го правя нищо не разбирам... Ъх, отнесох се от темата. Nasekomix /Насекомикс/ Icon_lol
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nasekomix /Насекомикс/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nasekomix /Насекомикс/   Nasekomix /Насекомикс/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Nasekomix /Насекомикс/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[ V a m p i r e ] :: Светът на хората (: :: Музика-
Идете на: