[ V a m p i r e ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Молба

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Susan Deschain.
she`s the one that i adore < 33
Susan Deschain.


Брой мнения : 81
Points : 113
Join date : 01.08.2010
Местожителство : the barony of mejis.

Молба Empty
ПисанеЗаглавие: Молба   Молба EmptyСря Авг 11, 2010 7:20 am

Драги, писателки.
Имам мъничка молба. Отнася се до дължината и съдържанието на постовете. Казвам го с най добри чувства, не искам да се обиждате или да се сърдите или да мислите, че съм кофти злобарка, която само си търси причина да се заяде. Само че идеята е да се забавляваме и, за да се забавляваме, е хубаво да се съобразяваме с другите.
Минимума редове на мнение са пет. Което не значи, че ако напишем с един ред по дълго е достатъчно. Колкото по малко пишете, толкова по трудно става на следващия да продължи. Човек спира да пише главно, защото му се изчерпват идеите или защото е глупаво да играеш само с твоя си герой. Но когато напишете пет реда, който са без никакво действие, остава на следващия човек единствено да се върне към действието, което е извършвал преди вие да пишете. И така се тъпче на едно място. Което е досадно и неприятно.
Освен това е прекрасно да има повече описания и по малко диалози, защото е кофти само да четеш някакъв разговор. Също така, една страница мнения, които се отнасят единствено до отиването на сладолед примерно и избирането на дадения сладолед е абсолютно безсмислена. Ако не знаете какво да пишете, не пишете.
Освен това е хубаво да се стремим да вървим по логичния път и да развиваме героите си последователно. Много рядко се случва двама човека да се мразят и после да с обичат и да са приятели в рамките на.. два часа.
Всички правим грешки, аз правя безумни грешки, като включване на джиесеми и компютри в рп, чието действие се развива в пансион в Германия в средата на нищото, по време на втората световна война. Важното е да си помагаме.
Знам колко досадно и тъпо и поучително звучи, аз също мразя да ми дават съвети, но така наистина ще е по хубаво.
Усмихвам ви се адски искрено,
ваша Феро. ^^

пс: в тази тема можем да си правим забележки за всяка една игра, която играем, за да се знае на кой какво не му харесва. нещо като.. градивна критика.
Върнете се в началото Go down
Susan Deschain.
she`s the one that i adore < 33
Susan Deschain.


Брой мнения : 81
Points : 113
Join date : 01.08.2010
Местожителство : the barony of mejis.

Молба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба   Молба EmptyСря Авг 11, 2010 12:08 pm

blah - blah - blah, blah, blah.. blah. blah blahblahblah..
blah?
Върнете се в началото Go down
Вероника Ротън
im on a highway to hell and im going doooown.
Вероника Ротън


Брой мнения : 256
Points : 425
Join date : 31.05.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Молба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба   Молба EmptyСря Авг 11, 2010 12:24 pm

Абе, спазвай "плана" ;дд
Нещо като не ти харесва - редактираш и пускаш това.
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com
Susan Deschain.
she`s the one that i adore < 33
Susan Deschain.


Брой мнения : 81
Points : 113
Join date : 01.08.2010
Местожителство : the barony of mejis.

Молба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба   Молба EmptyСря Авг 11, 2010 12:32 pm

хвърлям ръкавицата. ;d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Молба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба   Молба Empty

Върнете се в началото Go down
 
Молба
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[ V a m p i r e ] :: Начало :: Правила и информация за играта-
Идете на: