[ V a m p i r e ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневника на Бела Уинтър

Go down 
АвторСъобщение
Bella Winter
rawrr ;dd
Bella Winter


Брой мнения : 13
Points : 15
Join date : 03.08.2010

Дневника на Бела Уинтър Empty
ПисанеЗаглавие: Дневника на Бела Уинтър   Дневника на Бела Уинтър EmptyВто Авг 03, 2010 11:58 am

Бела беше седнала на перваза на прозореца и както обикновенно пишеше в дневника си.
"Скъпо дневниче,
Днес с брат ми се пренесохме от Лондон тук!Все още не съм разгледала наоколо,но мисля,че е хубаво,поне така ми се стори,като гледах от колата.Брат ми още от сега започна да ме дразни.Надул е музиката и тези глупави негови групи ми лазят по нервите.Направо ми се иска да се скрия под леглото,за да не мога да го чувам.Хм..но не е само това.След секунда ще дойде тук и ще започне да крещи.Е..нищо ново.Къщата е хубава.Двуетажна.Стаята ми е с изглед към улицата.Е,все още нещаа ми са в кашоните,но сега съм прекалено заета с мисли,за да разопаковам и да се зарина в дрехи.Наистина мама ми липсва много.А сега и татко.Определено Шийла не ми липсва.Мащехата ми постоянно ми се кара за нещо и брат ми ми е достатъчен ми и тя.Е,поне се отървах от нея."
Вратата се отвори силно и Дерек влезе в стаята.
-Пак ли глупавия дневник?-попита той на висок тон.
-Ти си глупав!-каза раздразнено Бела и преди той да успее да й отвърне,тя му извика-Вън от стаята ми!-той се подчини и излезе със самодоволна усмивка.Бела продължи с писането.
"Охх..обожава да ме дразни.Вече ми дотегна от него.Ще трябва да направя нещо,но сега е време за обяд.
Дневника на Бела Уинтър 221808 Дневника на Бела Уинтър 221808 Дневника на Бела Уинтър 221808 "
След като нарисува звездичките,Бела затвори дневника и го пъхна под леглото си,а химикалката хвърли на бюрото.
Върнете се в началото Go down
 
Дневника на Бела Уинтър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[ V a m p i r e ] :: Дневниците на вампира :: Дневници-
Идете на: