[ V a m p i r e ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [ фелс чърч ]

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Вероника Ротън
im on a highway to hell and im going doooown.
Вероника Ротън


Брой мнения : 256
Points : 425
Join date : 31.05.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyПон Авг 09, 2010 12:45 pm

Беше хладна сутрин.
Вероника критично оглеждаше лицето си в огледалото. Нямаше дефекти. Тя извади молива и внимателно очерта очите си в черно. Сложи си мъничко спирала и гланц и завърши тоалета си. Подреди русите си къдрици върху раменете си, взе чантата си и се качи на страхотно високите токчета. Не можеше без тях - изглеждаше страхотно ниска.
Пое по улиците и сравнително бързо стигна до гимназията. Тя не беше особено голяма, но изглеждаше някак подредена и красива. Улови се, че е в добро настроение. Усмихна се на себе си. Напоследък рядко беше в добро настроение. Явно преместването й се отразяваше добре.

Вероника стоеше в училищната закусвалня.
Около нея всичко беше изпълнено с цветове. Различни деца минаваха покрай нея и изобщо не я поглеждаха. Повечето момичета се смееха на нещо или пък сочеха с пръст и обсъждаха някой друг. Момчетата, както обикновено се бяха събрали около една маса. Те почти никога не стояха на столовете си - сядаха направо върху масата. Маратонките им опираха в седалките. Наоколо се водеха съвсем делнични разговори. Все пак, това беше училище. Нещата, които вълнуваха децата наоколо, бяха повече от глупави. Или поне така мислеше Вероника.
Тя рязко контрастираше с децата около себе си. Беше ниска и слабичка, с дълга руса коса, преплетена с черни кичури. Черният грим подчертаваше очите й и ги правеше някак по-красиви и изразителни. В ръцете си държеше книги - "Сонети" и "Укротяване на опърничавата" на Шекспир. Вглеждаше се нетърпеливо в тълпата, сякаш търсеше някой.
Не търсеше никой.
За часовете, прекарани там, беше открила, че съучениците й не я интересуваха. Те бяха повърхностни. Скучни. Ядосваха я. Изнервяха я. Нямаше значение дали ще умрат или не.
Защо нямаше никой, заради който да си заслужава да учи тук?
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyПон Авг 09, 2010 1:02 pm

Елиз закусва с кръв сутринта. Не, че не можеше да се контролира- даже напротив, беше изключително внимателна, но винаги го правеше- за всеки случай. Огледа се в огледалото и за около минута нанесе черен молив за очи и лилава спирала. Обичаше тази комбинация- черното и лилавото изглеждаха страхотно заедно, а в комплект с тъмно- сивите й очи ставаше трепач. Днес беше облякла черни дънки с ниска талия и лилав блузон. Обувките й с висок, тънък ток също бяха лилави. Поредният първи ден в гимназията. Толкова й беше омръзнало вече. Знаеше всичко наизуст. Та нали беше видяла всичко с очите си! Лиз въздъхна и тръгна пеша към новото си училище. Пристигна там и отиде в закусвалнята. Всичко беше пълно- чуваше откъслечета разговори, но се изолираше от околните. Вниманието й беше привлечено от нисичко, русо момиче. Миризмата й подсказваше, че е вампир. Елиз се приближи до нея и се усмихна:
- Здравей. Аз съм Елиз, а ти си?
Ел изчака момичето да й отговори, събеседницата й изглеждаше леко изненадана, че някой я е заговорил, но може би Лиз си въобразяваше глупости.
Върнете се в началото Go down
Вероника Ротън
im on a highway to hell and im going doooown.
Вероника Ротън


Брой мнения : 256
Points : 425
Join date : 31.05.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyПон Авг 09, 2010 1:14 pm

- Вероника. - отвърна кратко тя.
Знаеше, че е вампир. Не й трябваше обонянието, за да го разбере. Външният й вид я издаваше - плашещо прекрасен, така сладостен като я гледа човек, че му се завиваше свят. И тя самата беше същата. Знаеше го, но не й правеше впечатление. Какво значение имаше красотата при всичките тези пропилени години? Знаеше много и пак знаеше малко. Доброто й настроение от сутринта се беше изпарило. Като че ли гимназията го попи. И ето я. Другото момиче вампир. Точно пред нея. С красивите си сиви очи и небрежния глас. Какво да очаква от нея?
- Защо се запознаваш с мен?
- Защото ми харесва.
- Ясно. Значи си мазохистка - вметна Вероника.
- Тоест? - Елиз повдигна вежди.
- Аз не съм приятна. Не съм сладка. Груба съм. И не обичам други вампири.
Инстинктивно усещаше, че Елиз е упасна и говори прибързано, но думите се лееха по сами от устата й. Говореше по-ниско от обичайното.
- Смяташ ли, че ако не го знаех, щях да те заговоря?
- Длъжна бях да проверя.
Тя хвърли вял поглед на масите около тях.
- Знам,че звучи нелепо, но гладна ли си? - попита тя.


ПП. Да, безобразно кратко е. Тук е мястото Лин да се намеси. След 15 мин някъде отивам да "спя" т.е. да чета за ритуалите от УзВ, така че. hurry up and save me ;dd
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyПон Авг 09, 2010 1:32 pm

Супер! Не ми стигаха толкова години училище, че сега пак. Влязох в неохота в помещението наречено закусвалня и се огледах. Боже можеше да е закусвалня, но нали трябваше да съм добра. Как ми се искаше още сега да убия половината от новите си съученици, но трябвашше да се впиша. Нали така? Все пак исках да остана тук за по-дълго. Бях се подготвила с фалшиви документи според, които бях на 18, а не на 21 или всъщност 342 и ми беше последна година в гимназията.
Тогава покрая мен минаха две момичета и аз мигновено се извърнах към тях. Вампири. Неочаквано. Не знаех дали да се радвам или да плача. До някъде мразех себеподобните си, но тези двечките ми обещаваха, че деня няма да е скучен. Отидох до тях и се усмихнах дяволито.
- А аз си мислех, че съм единствената нормална тук. - казах тихичко и видях изненадата им от това, че някой ги прекъсва и после от това, че този някой беше вампир. -Толкова са ми противни...тези... - казах с отвръщение и погледнах към хората по масите. Очите на момчетата изпиваха телата ни, а тези на момичетата мятаха гневни мълнии. Така и не се бяха научили от кого да се пазят. Вече ми се струваше, че от поколение на поколение тези стават по - тъпи с притъпени инстинкти.
- Иска ми се да ги убия! - изсъсках с досада и презрение.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyПон Авг 09, 2010 1:36 pm

Елиз не се дразнеше лесно, но не обичаше да я наричат мазохистка. Тази Вероника я дразнеше и, ако не внимаваше щеше да си изпати. Въпреки всички тези мисли минали през главата на Лиз, лицето й запази неразгадаемо и гладко изражение.
- Просто реших да съм любезна. И не обичам да ме наричат мазохистка. По- добре ще е за теб да го запомниш.- рече Ел, а заплахата й внесе лек хлад между двете момичета. Преди да успее да си тръгне при тях дойде още едно момиче. Пак вампир. Тук да няма сборище? То каза нещо, но вампирката не му обърна внимание. Лиз се обърна и закрачи бързо към първият си час- "История". Тъкмо време, в което да се отпусне и да се отдаде на спомени без да дразни учителя или учителката. Самодоволна усмивка се появи на устните й. Не беше хубава усмивка, но не беше й лоша. За околните това беше просто злобна и самодоволна усмивка. Само някой живял колкото Елиз знаеше истинското значение на усмивката...

P.S. Жаклин, ако искаш се окажи в моят час по история да си пишем РП... (:
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyПон Авг 09, 2010 1:49 pm

Едното момиче тръгна нанякъде без дори да ме погледне и това определено ме вбеси. Без да мисля за другата вампирка тръгнах към първия си час разгневена. Мразех когато някой не ме забелязва! Стоварих се на един чин в стаята по история и се заслушах в разговорите на групичките. Известни момчета, известни момичета и зубъри. Всички до един обсъждаха двете неземно красиви момичета и от тук усещах погледите им. Чакай...две? Извърнах рязко глава и видях същото момиче, което ме беше игнорирало. Изсъсках недоволно насреща и. За щастие само тя забеляза това.
До мен дойде сладко момче.С черна коса, сини очи перфектно тяло и ме заговори въпреки битката, която водех с момичето. Тя се състоеше само от злобни погледи, но беше достатъчно предупреждение.
- Хей, чедух се дали искаш да излезем? - попита момчето направо и аз се засмях звънко.
-Хей, чудех се дали искаш да умреш? - момчето не разбра въпроса с точност, но заплахата, която се четеше в гласа и лицето ми му бяха достатъчни за да се върне на мястото си.
Отново се вгледах във вампира на съседния чин недоволно.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyПон Авг 09, 2010 2:14 pm

Елиз стоеше на последният чин до някакво тъмнокосо барби, което май й говореше, но Ел нито я забелязваше, нито я чуваше. Всъщност се бе отдала на спомени от последният град, в който беше. Ана, Кели и Сара й липсваха. Забеляза, вампирката, която подмина. Хвърляше й злобни погледи и не спря, въпреки че сладурът на класа отиде до нея и я покани на среща. Момичето до Елиз проследи погледа на Ел и изсъска. Дръпна вампирката за ръката и Лиз се обърна към нея.
- Познаваш ли я тази?- пенеше се момичето и сочеше към другият вампир.
- Може би.- отвърна кратко, Елиз.
- Отивай да я накараш да остави намира моето момче!- обезумяло отвърна дамата до мен.
Ел я погледна с дълъг заплашителен поглед, а момичето се сви на чина си. Може би беше свикнала да командори приятелките си, но Лиз не беше една от тях. Сивите й очи святкаха, като светкавици в буреносни облаци. Все пак Елиз отиде при "злобният поглед". Момчето погледна тъжно към вампирката до Елиз и се отдалечи.
- Казвай сега, защо си ми толкова разгневена?- попита Елиз весело.
Момичето до нея изръмжа в израз на чувствата си.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 12:10 am

Добре де вярно, че бях бясна на момичето, но характера ми беше такъв, че каквото и да ми имаше се развеселявах лесно. Думите на чернокоска, че момчето е нейно ми намериха занимание. Вярно, че преди миг му се бях озъбила (не буквално, не искахме писъци нали?), но всичко можеше да се поправи с едно-две ангелски погледчета и малко внушение.
- Защото ти...Мразя да не ме забелязват! - казах едновременно мило и заплашително. Съзнавах колко тъпо звучи, но това не ме интересуваше.
- Но тъй, като възнамерявам да остана тук и не искам да се изпобием... - какво щях да и кажа? Че приемам извинението, което всъщност не съм получила? Така щях да я ядосам. Боже никога не и бях помисляла, че ще направя това.
- Съжалявам... - измънках и видях, че тя се забавлява от всичко това.Ухапах езика си ядосана от това, което бях изръсила. Само, че трябваше да се впиша колкото и да не ми се искаше и това беше единствения шанс.
-Чакай секунда... - казах тихо и по детски. Станах от мястото си и се запътих към онзи сладур от преди малко, който сега беше с чернокоска. Тя ме погледна презрително, а той леко потръпна. Усмихнах се мило и леко съблазнително.
- Аз...аз...наистина съжалявам за преди малко. Бях разстроена, но те харесвам и ми се иска да излезем. Ако си сагласен естествено. - казах с нежен глас, който подхождаше по - скоро на ранено дете. Очите му се задържаха върху моите и това ми беше достатъчно. Дори и без да говоря бях достатъчно силна за да му внуша това. Синеочко се усмихна съблазнително и се отдръпна от чернокоска.
- Естествено, сладкишче. - каза той доволно и се приближи до мен.
- Тази вечер в 21.00. Чакай ме в парка и после ще отидем където решиш. - казах бързо и когато той кимна се върнах на мястото си. Вампирката ме гледаше някак развеселено и се усмихваше лекичко. Може би нещата щяха да потръгнат.
- Как се казваш? - попитах я.

Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 4:40 am

- Интересен въпрос. Кажи от коя епоха искаш име.- рече Лиз и се ухили.- По последни данни се казвам Елиз Круел. Иначе истинското ми име е Елоиз Круел, дъщеря на граф Круел. А, ти?
Интересно й беше да видя какво стана със съседката й по чин. Тя се беше зачервила от яд. Гледаше Елиз с изпепеляващ поглед и момичето до нея с изгарящ.
- Жаклин МакКелън.- долетя гласа на вампирката.
- Приятно ми е, Жаклин.- отвърна Ел.
В стаята влезе някой и всички замлъкнаха освен Жаклин и Елиз. Лиз се обърна да провери, дали не е учителката, но всъщност влезе някакво страхотно момче, от което всички онемяха. Ел го изгледа от главата до петите, но нищо не й направи специално впечатление. Обърна се отново към Лин.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 4:59 am

Аз също игнорирах момчето, но то не игнорира нито мен, нито Елиз. Само, че интереса не беше споделен.
-Можеш да ми викаш Лин. - казах с усмивка на уста.
-Кога си родена? Имам предвид на колко години си? - попитах я с видим интерес. Това, че е живяла в няколко епохи беше рядко срещано, но защо ли се изненадвах. Този град беше, като магнит за нас с всичките си лей линии.
Усещането някой да ме зяпа на кръв започваше да ме дразни и всеки момент онази чернокоска, която се имаше за повече от мен щеше да го загази и щеше да и трябва чудо за да се измъкне жива. Погледнах я заплашително за да спре с това зяпане и за моя и нейна радост имаше ефект.
Върнах вниманието си върху Елиз и отново се усмихнах. Боже, ако ме видеше някой непознат, а тук беше пълно с такива, щяха да ме помислят за добро и мило момиче.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 5:08 am

- Ами, на 1345, плюс- минус няколко години.- отвърнах аз и свих рамене.- Ами, ти?
Жаклин понечи да ми отговори, но аз и дадох знак да не говори. Някой се приближаваше към нас. Обърнах се и се оказах в лице с влязлото момче. Повдигнах вежда въпросително.
- Искаш ли да излезем тази вечер?- попита то.
- В девет?- попитах аз, а в главата ми се заформяше малко планче, включващо забавление за мен и Лин. Момчето кимна и се усмихна. Лъчезарно се усмихнах и той се отдалечи, като че ли леко замаян. До мен Жаклин се подхилкваше.
- Та на колко си?- попитах отново с дяволит поглед.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 5:24 am

-342, млада съм в сравнение с теб. - отговорих весело.Дали и тя си мислеше за нещо подло и забавно?Хмм...щях да проверя.
-Малък номер? - попитах и погледнах към двете момчета. Знаех, че няма да е нищо малко, ако тя се съгласи, а нещо огромно. Забавно и пагубно.
-Харесва ми как мислиш. - отвърна Елиз и се усмихна дяволито. Върнах усмивката и се замислих за вечерта. За жалост не бях в най-проницателната и оригиналната си форма и не ми идваше нищо на ум.
-Имаш ли план, защото на мен не ми хрумва нищо. - проплаках, а момичето кимна леко несигурно. След около минута заговори оживено с един тих и дяволит тон, който подхождаше на нашия вид. Тя започваше да ми харесва. Беше забавна и май бяхме на един акъл.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 5:35 am

- Предлагам да разберем къде живеят двете хубавици.- кимнах към чернокоската и към русата й приятелка, които ни гледаха на кръв.- и да се поразходим с нашите приятелчета там. Ще раздразним дамите. А, после ще си направим обичайното вампирско приключение.
Дяволска усмивка се появи на устните ми. Не обичах пакетчетата с кръв. Лин също се усмихна и аз я побутнах леко с рамо. Учителката влезе в стаята и всякакви разговори приключиха. Взех едно листче от тетрадката си и написах на него:
"Някакви идеи как да разберем къде живеят блонди и брюнетка?"
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 10:49 am

Разгънах листчето внимателно и безшумно и го прочетох. Замислих се за миг и после на бързо написах отговора. Метнах го незабележимо на чина на Елиз и се загледах невинно в дъската.
"Можем да попитаме момчетата, да сплашим някой или просто да използваме внушението. Ти реши =) Мислиш ли, че някоя от тях има истински чувства, защото ако е така ще е много по - забавно."
За моя изненада се оказа, че някой ме е видял да хвърлям листчето и това не беше кой да е, а чернокоска. Разбира се момичето си помисли, че може да ми направи гадно и помоли Елиз за бележката. Тази нямаше да я бъде.
- Извинете госпожо, но това не е нищо, което да ни отклонява от часа. Ние ме наясно с урока и няма да имам нищо против дори да ни изпитате, но вие не искате да губите време с нас и за това сега ще ни оставите. - казах ледено, като отново използвах способностите си. Жената кимна, върна се до катедрата и отново заговори все едно нищо не е станало. Усмихнах се самодоволно на чернокоска и русокоска, които се гледаха неразбиращо една друга.
Отговора от стана на вампирката не се забави.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 11:31 am

"Предлагам за използваме внушение върху самите момичета. Така ще е най- сигурно. ;P"- написах бързо на листчето и внимателно огледах в стаята. Всички освен чернокоската и блондинката се бяха втренчили в госпожата, а те двете зяпаха Лин изумено. Внезапно придобиха дяволски изражения и побързаха да зашушукат. Използвах момента да метна бележката и Жаклин я улови. Прочете я безшумно и ми направи знак, че е съгласна. За щастие звънецът би и аз побързах да отида до Лин, за да обсъдим подробностите.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 11:42 am

Всички се разбързаха към следващите си часове само аз все още гледах към двете момичета изпълнена със съмнение. После се обърнах към Елиз и заговорих.
- Тези двете са намислили нещо. - отбелязах замислено. - Видя ли онези усмивки и как после си зашушукаха? - попитах момичето, а то кимна и ме повлече извън стаята. Май започвах да параноясвам, защото тя не изглеждаше чак толкова разстроена. Как мразех хората само. Не мислех, че някой някога е изпитвал по - чиста и искрена омраза от моята към тях.
Неусетно се оказахме спрели пред едно шкафче и Елиз оставяше нещата си. Огледах се за да разбера дали въобще съм близо до моето. Оказа се, че то е разположено през две от нейното. Аз също оставих нещата си и се замислих какво ще правим до следващия час.
- Какъв е часа ти? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 12:00 pm

- Ъм, Литература.- отвърнах.- Ами при теб?
Лин каза някакъв час, но не беше същия като моя.
- Предлагам да се видим след училище у нас. Искаш ли?
Попитах аз докато си изваждах учебниците по Литература и затварях шкафчето.

P.S. Ср, че толкоз кратко ама иначе ще стане кукловодстване...
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 12:16 pm

-Добре. Хмм...адреса? - попитах и тя написа го написа на едно листче. Усмихнах се и го напъхах в джоба на късите си панталонки.
- Към 20.00 добре ли е? - запитах я и тя се съгласи. След това тръгна към стаята по литература. Извадих синия си i-pod и си пуснах някаква метъл песен. През целия час по химия блеех по тавана, като от време на време оглеждах стаята и учениците.
След, като часовете ми приключиха се прибрах в нас и си взех горещ душ. Гримирах се и облякох червена рокличка тип балон. Обух обувки на високи и тънки токчета и взех една малка чантичка. След това излязох от нас и се запътих към апартамента на Елиз. Сградата не беше нито луксозна, нито простодушна.
Позваних на звънеца, на който красиво беше изписано името Круел и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 12:30 pm

Часовете ми минаваха мудно. Без Жаклин ми беше скучно. Най- сетне училището приключи и аз се върнах вкъщи. Не се облякох очаквах някакъв съвет от Лин. Точно в осем разбира се на звънеца се позвъня и побързах да отворя. Приятелката ми стоеше отвън в убийствена червена рокличка и обувки. Тя ме огледа изненадано. Мда. Бях облечена с дрехите си за училище. Поканих я в стаята си, която беше огромна и наполовина разхвърляна, но нямаше значение. На леглото ми стояха една черна къса рокля и една лилава, а под всяка имаше обувки естествено.
- Коя мислиш да сложа?- попитах аз.
Лин се замисли, а аз изчаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 12:53 pm

Огледах внимателно и двете рокли и се спрях на лилавата.
-Тази. - посочих роклята и се усмихнах насърчително. Елиз заприпка и набързо отиде да се преоблече. Когато се върна приличаше на принцеса. Усмихнах се доволно и и връчих обувките. Приятелката ми изглеждаше зашеметяващо. Косата и се спускаше свободно на вълни по раменете и.
-Страхотна си. Тези момчета ще се радват, ако умрат в нашите ръце. - отбелязах самовлюбено и възхитено от външния ни вид.
-Ще тръгваме ли или имаш да правиш още нещо? - попитах и погледнах към часовника. Оставаха около 20 минути и не се притеснявах особенно, че ще закъснеем, но и все пак зодията ми си казваш думата.


П.П.-сори за краткия пост и, че се забавих :skype_wasntme:
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 1:00 pm

- Чакай. Не съм се гримирала.- отвърнах аз.
Взех си лилавата спирала и молива и очертах сивите си очи с тях.
- Сега съм готова. А, къде трябваше да се чакаме с момчетата?- попитах. В същият миг на вратата се позвъни. С недоумение отидох да отворя. Не очаквах никого освен Жаклин. Отпред стояха двете момчета и моят партньор ме изгледа одобрително.
- Лин, виж кой дойде.- провикнах се. Знаех, че тя ги е чула и дори да шепна пак щеше да ме чуе, но ония двамата щяха да станат подозрителни. Лин дойде до мен с фалшиво любопитно изражение и се усмихна на своят партньор.
- Междодругото аз съм Алекс. - лъчезарно ми се усмихна моето момче.
- Елиз.- отвърнах аз с усмивка.
- Тръгваме ли?- попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 1:08 pm

Кимнах и огледах и двете момчета, като отделих повече внимание на очите на синеочко. Май трябваше да се запознаем.
- Аз съм Лин. - представих се докато излизах през входната врата.
- Нейтън. - отвърна кавалера ми и сложи ръка на талията ми. Стоях, като препарирана. Нещо определено не беше наред, но не знаех какво по - точно. Само бях сигурна, че не всичко ще бъде по план тази вечер. Постарах се да загърбя тези мисли и да изглеждам непринудено. Е това не беше трудно. Оказа се, че дори и хората можели да бъдат забавни.
"Разбра ли адреса на двете "сладкишчета"?" - попитах телепатично Елиз, а тя кимна едва забележимо и дяволито пламъче проблесна в очите и.
Подозирах, че вече дори вървим на там, но не казах нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 1:43 pm

Кимнах незабележимо на Лин. Вървяхме към къщата на първата- брюнетката.
- Защо вървим към къщата на Леа?- попита Алекс очудено.
- На кого?- направих се на ударена аз.
- Никой, никой.- измърмори момчето и сведе глава. Свих рамене уж неразбиращо и продължих да вървя напред. Скоро достигнахме улицата и аз започнах да вървя по- бавно. Ръката на Алекс се оказа на кръста ми и ме придърпваше по- близо до него. Нямах нищо против и се опрях на него. Забелязах през един прозорец блондинката и брюнетката. Не изглеждаха ни най- малко ядосани. Даже ни помахаха. Присвих очи. Това не беше нормално. Значи щеше да се наложи малко техника. Обърнах се към Алекс и го целунах продължително. Само дето се стреснах. Целувката не беше обикновена, даже ми се прииска да не свършва. Това беше лошо. Много лошо. Когато се отдръпнах от него имах зашеметен вид, а той- доволен. Лин ми направи знак с ръка, че съм ядосала блондинката. Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 1:54 pm

Беше мой ред. Винаги съм обичала драмите така, че това нямаше да затрудни. Целунах Нейтън и вплетох пръсти в косата му. Когато се отдръпнах видях, че той ми се усмихва мило. Очите му блестяха щастливо и по някакъв начин това направи и мен щастлива. Не ми беше нужно да поглеждам към прозореца за да разбера, че двете момичета определено беснеят и, че каквото и да бяха намислили не се получаваше. Гушнах се в момчето и се замислих върху плана за тази вечер. Може би нямаше да свърши с кървава вечеря. Щеше да е забавно да си поиграя за по - дълго.
-Хей, тези момичета...защо ни гледат така? - попитах с ангелско гласче и се присвих за да изглеждам още по - малка и беззащитна пред новото ми гадже, като вътрешно си умирах от смях.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] EmptyВто Авг 10, 2010 2:04 pm

Замалко да избухна в смях при думите на Жаклин, но се сдържах. Облегнах се на гърдите на Алекс, а той обгърна коремчето ми с ръце. Имах чудесна гледка към прозореца. Брюнетката мяташе предмети из стаята вбесена, а блондинката ме гледаше сякаш ще скочи през прозореца и ще ме удуши. "Ще ти се"- помислих си.
- Няма значение.- отвърна Нейтън на Лин.
- Добре.- отговори тя и запърха с мигли. Този път не се сдържах и се разсмях. Момчетата ме погледнаха, а аз отвърнах:
- Просто ми стана смешно от думите на Лин.
Те свиха рамене и ни поведоха нанякъде.
- Къде отиваме?- попитах аз невинно.
- На вечеря.- усмихна се Алекс.
Впечатляващо. Още на първата среща. Стигнахме до един много добре изглеждащ ресторант.
- Маса за четирима на името Ланкстър?- попита Алекс.
Сервитьорът му се усмихна и ни поведе към една маса до прозореца. Аз смъкнах наметката си и Лин също. Очите на момчетата станаха като палачинки. Потиснах смеха си. Дам. С тези къси рокли действително приличахме на сън. Страхотен сън.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[ фелс чърч ] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] Empty

Върнете се в началото Go down
 
[ фелс чърч ]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[ V a m p i r e ] :: Дневниците на вампира :: Фелс Чърч-
Идете на: