[ V a m p i r e ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли!
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [ фелс чърч ]

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 1:32 am

Бях доволна от това как протича вечерта. Определено беше забавно. Особено когато онези двечките беснееха. Може би не всички хора бяха толкова лоши...или се побърквах. Когато Нейтън дръпна стола ми за да седна едва не се засмях. В миналото бях свикнала с всичкото това суетене около мен и сега бях свикнала, но някой да се прави на кавалер беше рядко срещано. Усмихнах му се и се настаних. Келнерът дойде при нас и раздаде менютата. Реших бързо. Нямаше да ми хареса така или иначе, но поне да беше нещо с близко до редовната ми храна.
- Телешка пържола не особено препечена и... - оставих този избор на момчетата и те поръчаха бутилка вино. Не, че имах нещо против ресторанта, но все още имах онова лошо предчувствие и ми се искаше да сме в някоя дискотека например където нямаше да е толкова видно, ако стане нещо.
"Стига Лин!" - скастрих се на ум и отново се върнах в настоящето. Или поне се опитах защото усетих как в главата ми изплуват спомени. Спомени, които се бях опитала да блокирам. По дяволите! От кога и той беше вампир? Вгледах се в момчето, което някога преди много години беше разбило сърцето ми, а сега стоеше в същия ресторант на съседната маса. Усетих как ми прилошава и за първи път в живота ми инстинкта не беше да спася себе си, а да спася Нейтън и останалите.
-Аз...хайде да тръгваме.... - прошепнах безпомощно и видях обърканите изражения на приятелката си и на момчетата. - Доверете ми се! - изсъсках, като използвах част от внушението и част от опасността скрита в мен.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 1:47 am

Жаклин използва внушение и ние тръгнахме да излизаме. Приближих се до нея и я попитах тихо:
- Какво стана?
- Нищо. Видях някой, когото не исках да виждам.- прошепна тя.
Свих рамене и продължих да вървя напред. Нейтън и Алекс ни настигнаха.
- Добре, а сега къде да отидем?- попитах.
Момчетата и Лин свиха безпомощно рамене.
- На кино? Какви филми дават в последно време?- попитах и се обърнах към Алекс.
- Зависи какво ви се гледа.- подсмихна се той.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 4:27 am

-Ужаси или комедия? - попитах Елиз и се насилих да се усмихна на Нейтън. Как по дяволите той се оказа жив? Как се оказа вампир? Точно тук където съм аз. Искаше ми се да заплача от яд. Знаех, че ме е познал. Все пак не се бях променила много, а той ме беше огледал цялата. Бях в готовност за всичко, но за мое щастие вампира остана в ресторанта. Щях да се занимавам по - късно с него. Сега можех да се отпусна и да се забавлявам. Или поне да опитам.
-Ужаси. - отвърна тя.
Когато стигнахме киното момчетата купиха големи пуканки и ни ги връчиха.Отново ни попитаха кой филм искаме да гледаме и аз оставих избора на Елиз.


П.П.-знам, че много се забавих, но бях заета и не през цялото време на компа. Ама дай да измислим някакво действие, че стана лекооо тъпо :skype_bigsmile:
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 6:00 am

Избрах някакъв ужас с вампири. Щях да се позабавлявам. За мен и Жаклин вампирските ужас филми бяха равнозначни на комедии.
- Искате ли пуканки?- попита Нейтън. Аз поклатих глава и Лин също.
- Аз искам само фанта.- казах, за да не изглежда подозрително и дръпнах Жаклин също с мен.
- И ти искаш нали?- попитах я и я погледнах многозначително. Тя схвана и кимна.
- Вие купете билети през това време.- казах на момчетата и тръгнах натам, където се продаваха пуканките и напитките.
- Е, казвай сега защо трябваше да се махнем от ресторанта?- попитах я аз, а след това се обърнах към продавачката:
- Една фанта и за теб?- рекох аз и се обърнах към Лин въпросително.

P.S. Сори за забяването. [ фелс чърч ] - Page 2 Icon_lol
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 10:44 am

Трябваше да се досетя, че ще пита. Реших да и кажа истината въпреки, че не ми се навлизаше в подробности за миналото ми.
- Имаше един вампир. Човешката ми любов. Не мисля, че ще доволен от приятелите ни. Да кажем, че дори след, като ме заряза ревнуваше. Мислех, че вече се е разложил. - обясних докато вървяхме към момчетата. Елиз беше изненадана, но не каза нищо.
- Ами ти? Имаш ли си такава история. - попитах я.

цък и редактирай после.
~модераторче.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyСря Авг 11, 2010 2:11 pm

- Любовни истории нямам никакви. Само дето историята как станах вампир е смешничка.- казах аз.- Искаш ли да я чуеш?
Лин кимна развеселена.
- Ами, едната вечер избягах от вкъщи, за да се разходя в гората. Спънах се в някаква пръчка и се проснах върху локва от вампирска кръв, като част от нея попадна в устата ми и я глътнах. А, докато се връщах една стрела ме простреля точно в сърцето. Но се радвам, че паднах в локвата. Иначе щях да съм мъртва.
Жаклин се разхили.
- Ами, каква е твоята история?- попитах аз, доволна, че съм я отдалечила от неприятната за нея тема. Надявах се да ми ракаже надълго историята си, за да може да се отдалечи от кофти- мислите, но тя каза че ще разкаже кратката версия. Вероятно изражението ми е било доста недоволно, защото тя се разсмя. Набързо ми разказа историята си, защото Алекс и Нейтън приближаваха.

цък и редактирай после.
~Каси


Последната промяна е направена от Елиз Турунен на Пет Авг 13, 2010 5:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyЧет Авг 12, 2010 1:07 pm

-Ще разкажа кратката версия. - съобщих и Елиз кимна не особено доволно, но момчетата щяха да се върнат всеки момент. - Бях от знатна фамилия. Малко преди да навърша 17 едно момче ми разби сърцето. Същото, което видяхме. Изпаднах в нещо, като депресия, но в по - лош вариант. Семейството ми ме прати в пансион и един ден, когато се връщах при тях каретата ми беше нападната от вампири. По злощастие...или пък щастие не ме убиха и ето ме тук 342 години по - късно. - казах и размахах театрално ръце. Все още не бях убедена, че това е трябвало да ми се случи. Може би е трябвало да умра в някоя канавка от мъка (ех, колко поетично) или пък просто вампирите да изпият кръвта ми.
-Ами той? - попита Елиз. Свих рамене безпомощно.
-Не зная. Наистина. Както вече казах мислех, че отдавна е бил изръфат от червеи и, че от него е останало само прах... Виж каква съм поетична. - казах и се засмях на изражението и. Това - този сарказъм, този непукизъм бяха нещо, като страничeн ефект от кратката ни среща. Обикновено не се държах така. Може и да бях смахната, но не чак толкова.
Момчетата дойдоха при нас и ни поведоха към кино салона.
По време на филма когато останалите момичета и дори някои момчета пищяха и закриваха очи аз едва сдържах смеха си, но трябваше да се правя на уплашена. По този начин изглеждах по - нормално.
По време на една от кървавите сцени, когато се бях притиснала плътно до новото си гадже прехапвайки устни за да не се разсмея телефона ми изписка. Извадих го от малката си чантичка. Беше непознат номер. Отворих SMS и го прочетох. После повторих това действие още три пъти стресната от цялата ситуация.
"От кога те е страх от вампири, принцесо? Аз си мислех, че винаги си имала слабост към тях, а сега...? Дано да съм ти липсвал, защото ще се видим отново и този път няма да избягаш. С любов Кристиян."
Натиснах копчето за изтриване, но се спрях и просто прибрах телефона обратно. Когато срещнах изражението на Елиз потръпнах. Изглеждаше изненадана и бях сигурна, че не е заради някакъв си получен sms, а заради изражението ми.
Притиснах се към Нейтън вече наистина уплашена. Уплашена, че някой знае тайната ми, че този някой беше Кристиян.
Върнете се в началото Go down
Елиз Турунен
редактор (:
Елиз Турунен


Брой мнения : 56
Points : 59
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyПет Авг 13, 2010 4:22 am

Почти си бях напъхала юмрука в устата, за да не се разсмея. Алекс ме обгръщаше с ръце и се бях облегнала на гърдите му. От време на време леко потръпвах, но само, за да не се издам, че при първа възможност ще се скъсам от смях. Усещах, кога и той потръпва леко. На екрана някакво момиче изпищя, а Алекс направо се разтърси, но не гледах нито към момичето, нито към него. Гледах към Жаклин. Тя стоеше с телефон в ръцете си, а на лицето й бе изписан неистов ужас. Погледнах я странно, а тя вдигна поглед към мен. Потръпна леко и се сви в Нейтън. Бях сигурна, че този СМС или каквото там беше я е притеснило. До преди минута прехапваше устните си, за да не се разхили. Ако, онова момче, което й е разбило сърцето и е пратил някакъв злобен SMS щях да го разкъсам. Според думите й, той щеше да е голям колкото нея. Смешник. Такива вампири не ме затрудняваха. Но по- добре да се успокоя, преди да стана по- страшна от тези на екрана. Най- сетне филмът свърши. Когато, излязохме забелязах, че всички други зали са празни. Всички двойки и останалите, които гледаха филма побързаха да се махнат.
- Ние мислим да отидем до тоалетната.- казах аз. Момчетата кимнаха и седнаха на една маса. Докато се отдалечавахме ги чух:
- Това беше най- гадният филм, който някога съм гледал.- каза Алекс.
- Следващият път предлагам да не ги питаме за филм, а сами да изберем, а?- рече Нейтън със слаб глас
Когато влязохме в тоалетната, нямаше никой в кабинките нито при мивките, така че вече не се сдържах. Избухнах толкова силно в смях, че сигурно цялото кино ме е чуло. Лин се усмихна леко и разбрах, че наистина нещо не е наред.
- Какво стана по време на филма?- попитах и повдигнах вежда. Жаклин, като че ли се затрудняваше да ми отговори. Зачаках търпеливо. Ако искаше щеше да ми каже, ако не искаше- добре.
Върнете се в началото Go down
Жаклин МакКелън
модератор на рп игрите (:
Жаклин МакКелън


Брой мнения : 55
Points : 61
Join date : 02.08.2010

[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 EmptyПет Авг 13, 2010 4:35 am

Този път аз се засмях. В смеха ми се прокрадваха нотки на истерия, но не беше както преди малко. Вече не бях уплашена, а по-скоро ядосана. Направо бясна.Голяма работа, че някой знаеше. Какво щеше да направи да каже на семейството ми? Ако много държеше можеше да се уреди. С щастие щях да го убия. Нямаше как да използва срещу мен. Е имаше, беше ме изплашил, но само това.
-Вече нищо. - отвърнах след, като престанах да се смея. - Хей чу ли Алекс и Нейтън? - попитах и отново се захилих.
-Сигурна ли си? Ако има как да помогна... - Елиз беше загрижена, но нямаше за какво. Каквато и власт да беше имал Кристиян над мен вече я нямаше. Беше минало доста време и, ако някога бих се поколебала дали да го убия сега не беше така.
-Сигурна съм, но благодаря. Боже не те ли забавлява гаджетата ни да са по-страхливи от нас? - попитах весело и я поведох извън тоалетната. Когато отидохме при момчетата ги огледах по внимателно. Изглеждаха леко пребледнели и уплашени.
-Сега какво? - попитах и зачаках някой да каже нещо. - Аз ще тръгвам. - Израсих най-накрая и се усмихнах.
-Ще те изпратя. - отвърна Нейтън почти автоматично и аз поклатих глава. Трябваше да се нахраня и нямах желание той да става свидетел на това.
-Няма нужда. Наистина. Просто се сетих, че имам да свърша нещо. - обясних и кимнах преди отново да е настоял. След това го целунах за довиждане. Прегърнах Елиз и се усмихнах на Алекс и излязох от киното.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[ фелс чърч ] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ фелс чърч ]   [ фелс чърч ] - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
[ фелс чърч ]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[ V a m p i r e ] :: Дневниците на вампира :: Фелс Чърч-
Идете на: